Jsme tělocvičná jednota v Praze 4 Kunraticích s vlastní sokolovnou a tradicí již od roku 1894.

Máme oddíly všestrannosti pro děti i dospělé,  sportovní oddíly a rekreační oddíly (viz rozvrh hodin)

NABÍZÍME PRONÁJEM ZA ÚČELEM:

Kontakt na správce: Bc. Anežka Čečáková  +420 731 150 131

1) provozování sportovních aktivit v tělocvičně a na volejbalovém/nohejbalovém hřišti

- velký sál o rozměrech 20 x 10 m + pódium, možnost využití pro různá cvičení na nářadí, s náčiním, při hudbě, dále pro volejbal (výška pouze 5,7 m), florbal, badminton apod.

- malý sál o rozměrech 6 x 10 m je vybavený mobilním velkým zrcadlem. Sál lze využít pro kondiční cvičení, tanec, stolní tenis apod. (není určen pro míčové hry)

- antukové hřiště a asfaltové hřiště

2) ostatní pronájmy -  plesy, divadla, akademie apod.

- k dispozici jsou oba sály (popsané výše), stoly, židle, ubrusy, velký sál má funkční oponu.

- kuchyňka vybavená lednicemi, myčkou, sporákem a nádobím.

Celková kapacita sokolovny při využití obou sálů je cca 350 osob (250 osob velký sál + 100 osob malý sál).